Květen 2015

Botičky pro Emmu

12. května 2015 v 7:54 | Jeanette |  +++Doplňky pro Lammily+++

Dlouho jsem přemýšlela, jaké botičky by se hodily pro Emmu, jelikož má oproti barbii opravdu nestandartní velikost chodidla. Jelikož jsem za těch několik let chovala opravdu vícero druhů panenek, zůstaly mě po nich jak doplňky tak i botičky a jsem ráda, že jsem si je tenkrát nechala. Kromě jejich originálních plastových sportovních botiček jsem napasovala tyto Mlčící

Plážové žabky na kena


Botičky pro tonner tyler

A zde jedny botky vytvořeny pro panenku urban vitaHezké a příjemné úterý přeji Usmívající se

Emma aneb jak jí Pán Bůh stvořil.......

12. května 2015 v 7:43 | Jeanette |  **LAMMILY versus BARBIE**
Krásný den přeji,
přijde na to, aby se vám panenka Emma předvedla se vším, jak byla stvořena. Jukněte na pohybové kreace a zejména fotografie v porování s panenkou barbií, mě přijdou velice zajímavé.

Tak tady jsem, tedy ještě v civilu.......Líbající


Tak a teď jsem zvědavá na vaše postřehy, dojmy, názory S vyplazeným jazykem

Emma ve sportovním......

6. května 2015 v 7:37 | Jeanette |  **Příběh panenky EMMY**

Hezké úterní ranko přeji,
nedalo mě to a nafotila jsem panenku v jejím nejoblíbenějším oblečení. Po ránu tak trochu zapózovala Usmívající se
Hezký den přeji Úžasný

Emma je tu.......

4. května 2015 v 8:04 | Jeanette |  **Příběh panenky EMMY**

Představení Emmy......


Ráda bych Vám představila moji první Lammily panenku. Panenka dostala jméno Emma, inspirovala mě jedna plnoštíhlá modelka, která se jmenuje Melissa Aronson, jinak zvaná "Emme". Panenka mě zaujala svojí osobností, tím že je jiná, než jsou moje dosavadní panenky ve sbírce, zejména Barbie. O panence Lammily je spousta povídání na netu, zejména mě zaujal smysl, pro který byla panenka vytvořena. Obyčejná, dospívající 19-ti letá holčina, která má svoje fyzické nedokonalosti a trable, tak jak jsme si tím prošly všechny dospívající žínky.
Především mě překvapila super kvalita u panenky. Panenka má krásné rovné, velmi husté našité vlasy po celé hlavě. Tady jsem se opravda bála naprosto zbytečně, že nebude "co česat", ale je tomu právě naopak. Takže česačky si přijdou na své :-) Vlasy jsou hnědé, ale přirozené barvy, panenka má vlasy jemně promelírované, což je myslím, u člověka rozhodně přirozené. Oči má velké a hnědé, docela hluboko posazené, pusa je zavřená. Celkem má panenka milý přirozený výraz, žádný úsměv od ucha k uchu. Hlavička je dobře posazená na krku, nepadá ani dopředu ani dozadu.
Výška panenky je cca 28 cm, výškově je srovnatelná s monster high panenkou či plážovou barbií s hobittím tělem.
Ruce a nohy jsou gumové, plně kloubové - skrytý kloub. Kotníky a zápěstí jsou též pohyblivé, velmi pěkně jdou ohýbat všemi směry, bez omezení, jsou navíc sundávací!! Takže při oblékání panence vyndáte končetiny, tak jak je tomu u dlaní monster high panenek.
Panenka má, pro někoho možná robustní postavu, pro mě je její postava akorát, je pevná, panenka dělá dojem v ruce, že je těžší, je to prostě kousek :-)
Přicestovala od jedné šikovné paní Jitky z mimibazaru - viz. odkaz
Paní byla velmi ochotná a rychle vyřídila objednávku se všemi detaily pro doručení panenky - PANÍ JITKO DĚKUJI Smějící se
V originále má panenka na sobě jeansovou košili se zapínáním na suchý zip, moc hezky propracovaná, dále pak krásné jeansové šortky s opravdovými kapsami Smějící se a k nim bilé tenisky, které se budou hodit k veškerému sportovnímu oblečení.
Zde je pár úvodních fotek ...........


A na co se můžete těšit příště? Nechte se překvapit Je na prachy